PROWAY Zbigniew Kowalski / Oferta z dnia: 2022-08-05 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma PROWAY powstała 01.03.2007 r. we Wrocławiu. Podstawową działalnością firmy „PROWAY” jest świadczenie usług związanych z procesem inwestycyjnym od fazy powstania koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze a następnie fazę realizacji, w trakcie której świadczymy usługi związane z nadzorem zarówno autorskim jak i inwestorskim.
Realizacja usług odbywa się w oparciu o najnowsze licencjonowane technologie umożliwiające wykonywanie projektów w oparciu o grafikę trójwymiarową, co zapewnia najwyższą jakość opracowań projektowych.
Posiadamy doświadczenie zawodowe w projektowaniu inwestycji drogowych zarówno dla Inwestorów publicznych, jak i prywatnych.

Oferowana praca

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie / dolnośląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO

• pomoc w realizacji projektów branży drogowej od przekazania zadania do uzyskania pozwolenia na realizację inwestycji,
• pomoc w przygotowywaniu projektów budowlanych, projektów wykonawczych materiałów przetargowych dla prowadzonych przez siebie tematów,

Wymagania

• status studenta lub absolwenta kierunków takich jak: budownictwo, inżynieria lądowa lub zbliżone
• mile widziane doświadczenie w biurze projektowym lub na budowie
• mile widziana dobra znajomość obsługi jednego z programów: Microstation, InRoads, Power Civil
• umiejętność pracy w zespole,
• kreatywność, samodzielność.

Oferujemy

• uczestnictwo w ciekawych projektach, wyjazdy na wizje lokalne projektowanych inwestycji,
• potwierdzamy praktykę do uprawnień budowlanych w dzienniku praktyk,
• możliwość zdobycia praktyki zarówno w zakresie projektowym jak i wykonawczym,
• jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą.

Forma kontaktu

e-mail: zbigniew.kowalski@proway.com.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.