PF GRUPPEN / Oferta z dnia: 2023-01-23 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Pracownik szkółkarski - zastępca lidera

Numer oferty: S-84

Start pracy: marzec 2023

Koniec pracy: praca na stałe (9-10 miesięcy w roku)

Ilość wakatów:

Stanowisko: Pracownik szkółkarski - Lider/brygadzista / Dania Dania
Nr ref.: S-84
Miejsce pracy: Maribo, Dania / zagranica / Dania
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do zarządzania grupą w szkółce leśnej.
Kandydat musi wyrazić chęć oraz dyspozycyjność do wyjazdu na 9-10 miesięcy w roku, ze zjazdami na urlop, święta etc.

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,

doskonała organizacja pracy,

rzetelność i dyspozycyjność w podanym terminie,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników),

umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 12500 PLN

11000 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Forma kontaktu

kf@pf-gruppen.com
+48 664-764-763

Dane firmowe

PF GRUPPEN
Bregnebjergvej 1 1
5620 Glamsbjærg
Email: rekrutacja@pf-gruppen.com / WWW: www.pf-gruppen.com