PF GRUPPEN / Oferta z dnia: 2019-08-30 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik leśny - zbiór mchu
Nr ref.: L-106
Miejsce pracy: Ry / zagranica / Dania
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Rozpoczęcie pracy: połowa października
Okres pracy: 6-7 tygodni
Miejsce pracy: Ry, Dania
Ilość wakatów: 5

Zakres obowiązków:

- zbiór mchu do styropianowych skrzynek lub do worków,
- załadunek skrzynek na przyczepkę,
- rozładunek skrzynek w kontenerze.

Wymagania

Oczekujemy:

- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- własny samochód (dojazdy do pracy),
- dobry stan zdrowia.

Oferujemy

Oferujemy:

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu podatków i mieszkania:
7500 PLN + 700 PLN wakacyjne.
- stawka akordowa brutto przeliczana ze stawki godzinowej: 80 DKK (45 PLN) plus 12,5% dodatek wakacyjny,
3,1 DKK brutto za zebranie 1 skrzynki mechu,
8,8 DKK brutto za zebranie jednego worka mchu,
1 DKK za załadunek, transport i rozładunek 1 skrzynki/worka mchu
- średnie zarobki miesięczne brutto: 18 000 DKK (10 200 PLN),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach,
- praca 6 dni w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia,
- pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba (20 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Forma kontaktu

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Patrycja Hara +48 600 657 620
Agata Kowalska +48 539 626 655

Dane firmowe

PF GRUPPEN
Bregnebjergvej 1 1
5620 Glamsbjærg
Email: rekrutacja@pf-gruppen.com / WWW: www.pf-gruppen.com