PF GRUPPEN / Oferta z dnia: 2019-08-05 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

Oferowana praca

Stanowisko: Operator koparko- ładowarki
Nr ref.: I-155
Miejsce pracy: Odense / zagranica / Dania
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: pierwsza umowa na 2 miesiące, z możliwością podjęcia pracy na stałe

Miejsce pracy: Środkowa Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 2

Skrócony zakres obowiązków

Prowadzenie koparko-ładowarki,

bieżąca weryfikacja stanu technicznego maszyny,

współpraca w zespole z innymi pracownikami,

Inne prace budowlane

Wymagania

Wymagania

Znajomość języka angielskiego (min. 1 osoba w parze),
Własny samochód: dojazd do pracy (zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu),
Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku,
Dyspozycyjność,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność,

Oferujemy

Oferujemy:

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 110 DKK (62 PLN) brutto bez znajomości języka

angielskiego

Stawka godzinowa 120 DKK (67 PLN) brutto ze znajomością języka

Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny
Umowę na czas ustalony z pracownikiem
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 25.410 DKK (14.230 PLN),

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu podatków i mieszkania: 8800 PLN + 800 PLN wakacyjne. (obliczenia przy 55h tygodniowo)

Pracę 6 dni w tygodniu,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-40 km od pracy, 85-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii

Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Możliwość wyjazdu w grupie

Forma kontaktu

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Patrycja Hara +48 600 657 620
Agata Kowalska +48 539 626 655

Dane firmowe

PF GRUPPEN
Bregnebjergvej 1 1
5620 Glamsbjærg
Email: rekrutacja@pf-gruppen.com / WWW: www.pf-gruppen.com