Oświecony / Oferta z dnia: 2018-10-29 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Jesteśmy organizacją reprezentującą Nową Erę w Energetyce.
Naszym celem jest kompleksowe wsparcie odbiorców w pełnym zakresie słowa ENERGETYKA – obejmującym CIEPŁO, PRĄD I GAZ. Dysponując profesjonalną wiedzą, opartą na doświadczeniu i nieustannym rozwoju, podejmujemy rolę przewodnika po świecie energetycznym. Patronat Oświeconego gwarantuje najlepsze rozwiązania technologiczne, optymalizację procesów energetycznych oraz wysoką jakość produktów.
MÓWISZ ENERGETYKA – MYŚLISZ OŚWIECONY!

Oferowana praca

Stanowisko: Partner Biznesowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

Twoje główne zadania to:
• zbierania zapotrzebowania na produkty i usługi energetyczne
• budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
• zgłębianie potrzeb odbiorców biznesowych
• przesyłanie informacji o zapotrzebowaniu na rozwiązania energetyczne do działu analiz
• dbanie o wizerunek Grupy Oświecony poprzez wysoki standard świadczonych usług
• ciągłe doskonalenie wiedzy, by być Oświeconym w branży ENERGETYCZNEJ

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:
• jesteś osobą otwartą, szybko nawiązującą relacje
• nie boisz się wyzwań, chętnie przyswajasz nową wiedzę
• podchodzisz do powierzonych zadań z zaangażowaniem i pasją
• jesteś kreatywny i ciągle poszukujesz nowych rozwiązań
• prowadzisz lub jesteś gotowy rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej

Oferujemy

Od nas otrzymasz:
• atrakcyjny system wynagrodzenia, na który masz realny wpływ
• wsparcie w postaci pełnego zaplecza: prawnego, informatycznego, marketingowego oraz back Office
• szeroką gamę produktów energetycznych dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych
• system szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do CERTYFIKATU JAKOŚCI OŚWIECONEGO
• gwarancja rozwoju i ciągłego doskonalenia w branży energetycznej

Forma kontaktu

Prosimy o dodanie w CV oświadczenia o następującej treści:
Wyrażam zgodę Sanfara sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (zwanej w dalszej części Pracodawcą) na przetwarzanie moich danych osobowych, które w celu zatrudnienia podaje dobrowolnie, a których zakres wykracza poza katalog danych wskazanych w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Dane firmowe

Oświecony
Kępska 7
45-129 Opole
Email: hr@oswiecony.pl / WWW: www.oswiecony.pl