Orbico Beauty / Oferta z dnia: 2020-07-29 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

ORBICO BEAUTY Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Orbico obecnej w 20 krajach w Europie.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim marek: Chanel, Clarins, IsaDora, Mugler, Matis, Azzaro, Comfort Zone oraz obuwia: Converse, Merrell, CAT, Keds, Sperry, Havaianas, Diadora, Dr. Martens.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera do naszego magazynu w Błoniu (w Kopytowie).

Oferowana praca

Stanowisko: Magazynier
Nr ref.:
Miejsce pracy: Błonie / mazowieckie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

obsługa rozładunku towarów, kontrola ilościowa, wstępna kontrola jakościowa, kontrola dokumentacji dostaw na wejściu do magazynu,
kompletacja wysyłek,
kontrola i weryfikacja towaru na wyjściu z magazynu,
obsługa informatycznego systemu magazynowego oraz wymaganej dokumentacji magazynowej,
aktywne uczestnictwo w pracach związanych z inwentaryzacją towarów w magazynie.

Wymagania

wykształcenie minimum zawodowe,
sumienność, dokładność, punktualność.
mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
umiejętność obsługi wózka widłowego potwierdzona stosownymi dokumentami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u bezpośredniego pracodawcy,
wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, czyli zawsze wolne weekendy i bez zmian nocnych,
bogaty pakiet socjalny ( m.in. opiekę medyczną, karty sportowe, ubezpieczenie na życie)
dodatki pozapłacowe (możliwość zakupu dystrybuowanych przez nas produktów po atrakcyjnych cenach, karty rabatowe na zakupy, konkursy z nagrodami),
możliwość zdobycia uprawnień UDT.

Czekamy na Twoje CV

Obowiązek informacyjny

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Orbico Beauty Sp. z o.o., ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych

w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Orbico Beauty Sp. z o.o., ul. Salsy 2 w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 2 lat”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Orbico Beauty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa (dalej Orbico Beauty Sp. z o.o.).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Orbico Beauty Sp. z o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. twój wizerunek, zainteresowania), podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, o których mowa powyżej, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

Orbico Beauty Sp. z o.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, Twoje dane będę przetwarzane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji.

Jakie masz prawa?

Przysługuje Ci prawo do:

· dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;

· sprostowania swoich nieprawidłowych danych;

· żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;

· żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;

· wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;

· przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Orbico Beauty Sp. z o.o., ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa

Dane firmowe

Orbico Beauty
Salsy 2
warszawa 02-823
Email: rekrutacja@orbicobeauty.pl / WWW: www.orbicobeauty.pl