Netizens Digital Innovation House / Oferta z dnia: 2023-01-23 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jesteśmy Netizens i zmieniamy świat za pomocą technologii. Na rynku IT działamy już od ponad 20 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów. Połączenie doświadczenia, kreatywności oraz naszych kompetencji pozwala nam tworzyć produkty IoT, oprogramowanie i aplikacje mobilne dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Dodatkowo, dostarczamy rozwiązania technologiczne dla startupów, agencji interaktywnych oraz klientów, którzy stawiają na innowacje w marketingu.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Elektronik
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do działu Produkcji oraz Badań i Rozwoju.

Do obowiązków pracownika będzie należeć:
- montaż elementów elektronicznych
- przeprowadzanie testów, sprawdzeń oraz uruchomień urządzeń produkowanych w ramach działu Produkcji
- czynny udział w ramach prac działu R&D, w tym przy produkcji i projektowaniu prototypów urządzeń oraz przeprowadzanie testów, eksperymentów
- sporadyczne wyjazdy serwisowe i montażowe, krajowe i zagraniczne

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy z układami elektronicznymi
- umiejętność lutowania ręcznego (SMD i THT)
- posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i narzędziami elektronicznymi
- podstawowa umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami do obróbki mechanicznej
- dobra organizacja pracy
- znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kategorii B

Mile widziane
- hobbystyczne zainteresowanie elektroniką (własnoręcznie zbudowane urządzenia)
- doświadczenie w druku 3D
- uprawnienia SEP
- umiejętność tworzenia schematów elektrycznych
- wiedza i doświadczenie (w tym amatorskie) w zakresie tworzenia urządzeń elektronicznych
- znajomość platform szybkiego rozwoju jak Arduino, ESP32, RaspberryPi

Oferujemy

- umowę o pracę/umowę zlecenie/B2B
- możliwość rozwoju i szkolenia zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem
- pracę przy ciekawych projektach IoT
- bardzo dobra atmosfera w zespole
- system motywacyjny
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- nowoczesne, a zarazem industrialne miejsce pracy (mieścimy się w budynku byłej Fabryki Porcelany)
- firmową aplikację ułatwiającą start w nowym otoczeniu

Benefity m.in:
- miejsca parkingowe
- wyposażona kuchnia
- hamak, piłkarzyki, hulajnogi
- praca dla renomowanych klientów
- work - life balance
- partnerskie relacje
- imprezy i coroczny wyjazd firmowy
- dobra lokalizacja i sprawny dojazd

Jeżeli ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie czekaj. Wyślij zgłoszenie zawierające CV i list motywacyjny oraz listę własnych realizacji na adres: praca@netizens.pl

Prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych. Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dane firmowe

Netizens Digital Innovation House
Katowice 23
40-246 Katowice
Email: praca@netizens.pl / WWW: https://www.netizens.pl/