Multiplay sp.zo.o. / Oferta z dnia: 2022-06-17 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Grupa Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej.

Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych , a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Multiplay
Nr ref.:
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Internet / Multimedia

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy

miejsce pracy: woj. opolskie
umowa o pracę
samochód służbowy
elastyczny czas pracy
wynagrodzenie: podstawa + prowizja na poziomie od 2000 do 10000 zł

Opis stanowiska:

bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na terenach miejskich i wiejskich na powierzonym terenie
utrzymywanie stałych relacji z już pozyskanymi kandydatami;
zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie;
przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży;
prowadzenie dokumentacji handlowej;
realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych;
monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

znajomości produktów i branży oraz dobrą orientację w sytuacji na rynku;
znajomości technik sprzedaży;
umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
predyspozycji handlowych, dynamiki i zdecydowania w działaniu;
umiejętności planowania i organizowania swoich działań w terenie;
sumienności, umiejętności efektywnego organizowania własnej pracy
prawa jazdy kat. B;
wykształcenia min. średniego;

Oferujemy

To oferujemy

Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
Pracę w pozytywnej atmosferze,
wynagrodzenie zasadnicze plus prowizję uzależnioną od efektów pracy;
pakiet szkoleń,
Benefity

Prywatną opiekę medyczną
Pakiet ubezpieczeń grupowych
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Spotkania integracyjne
Premia za staż pracy

Forma kontaktu

wyślij swoje CV na adres: kariera@multiplay.pl
W treści wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz

Dane firmowe

Multiplay sp.zo.o.
Szpitalna 8
44-190 Knurów
Email: a.krolikowska@multiplay.pl / WWW: https://multiplay.pl/