Szukaj

Logowanie


Login:
Hasło:
Przypomnij hasło

Praca wg województw


Darmowe ogłoszenia o pracę: Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście


Oferty pracy: Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty


Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Mostostal Zabrze S.A. / Oferta z dnia: 2018-11-30 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]


O firmie

MOSTOSTAL ZABRZE S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca nieprzerwanie od połowy 1945 roku. Od 1994 akcje spółki notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Po włączeniu z dniem 1.07.2018 r. części operacyjnej, zajmującej się realizacją kontraktów budowlano – montażowych do spółki zależnej MZRP, obecnie pełni rolę w zakresie zarządzania strategicznego, nadzorczą oraz administracyjną wobec wszystkich podmiotów z Grupy.


Wiodącą rolę, w realizacji robót budowlano-montażowych, pełni spółka MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A. (MZRP) świadcząc usługi głównie w sektorze przemysłowym. Kolejne spółki w Grupie Mostostal Zabrze to: MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. (MZGPBP) - spółka specjalizująca się w budownictwie kubaturowym obiektów użyteczności publicznej oraz handlowych, a także hal przemysłowych; MOSTOSTAL ZABRZE Biprohut S.A. – wielobranżowe biuro projektowe oraz MOSTOSTAL ZABRZE Konstrukcje Przemysłowe S.A. (MZKP) – spółka specjalizująca się w prefabrykacji wysoko przetworzonych konstrukcji maszynowych stanowiących elementy dźwigów i urządzeń transportowych.


Podstawowym zakresem działalności Grupy jest kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych, w tym w sektorze energetycznym i ochrony środowiska, chemii i petrochemii, hutnictwie żelaza, stali i metali nieżelaznych, a także obiektów kubaturowych, użyteczności publicznej i komercyjnych oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych. Oferta Grupy Mostostal Zabrze obejmuje prace począwszy od projektowania i usług inżynieryjnych poprzez roboty ogólnobudowlane, ziemne i drogowe, produkcję i montaż konstrukcji stalowych, dostawę i montaż orurowania, kończąc na instalacjach mechanicznych oraz montażu urządzeń technologicznych. W ramach posiadanych wytwórni produkuje także konstrukcje stalowe budowlane oraz orurowanie, a poprzez własny ośrodek spawalnictwa i kontroli jakości, poza świadczeniem usług spawalniczych, zajmuje się szkoleniem i egzaminowaniem spawaczy.


Oferowana praca

Stanowisko: Operator dźwigu samojezdnego
Nr ref.:
Miejsce pracy: Częstochowa / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Mostostal Zabrze S.A. poszukuje do swojej Wytwórni Konstrukcji Stalowych i Rurociągów w Częstochowie Operatora Dźwigu Samojezdnego.Wymagania

Wymagania to uprawnienia do obsługi żurawia i minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.


Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.


Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Dominika Janiszewski tel. 728 416 000 dominika.janiszewski@mz.pl


Dane firmowe

Mostostal Zabrze S.A.
Dubois 16
44 100 Gliwice
Email: dominika.janiszewski@mz.pl / WWW: http://www.mz.pl/pl


← Wstecz