Mega Partners / Oferta z dnia: 2018-11-09 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762.
Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii, Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Oferowana praca

Stanowisko: Blacharz dachowy
Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam & Hoorn / zagranica / Holandia
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Wszystkie aspekty prac instalacyjnych na dachu przy renowacjach i na nowych placach budowy.
- Wymiana lub instalacja obróbek blacharskich z ołowiu i okładzin dolnych włącznie z wykonaniem ołowianych / miedzianych/ cynowych konstrukcji spustowych lub rynien.

Wymagania

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
- szukamy drużyny 2 osobowej z doświadczeniem nim 8 lat na ww. stanowisku
- posiadasz własne ubranie robocze oraz wszystkie narzędzia ręczne
- znasz dobrze rysunek techniczny i potrafisz komunikować się w języku niemieckim lub angielskim
- jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych (jedno auto na grupę 2 osób)

Oferujemy

Forma kontaktu

Marta Łużny
Kom : 666 898 577
Email: marta@megapartners.pl
od poniedziałku do piątku godz. 8-16

Dane firmowe

Mega Partners
Niwnica 15
48-321 Niwnica
Email: marta@megapartners.pl / WWW: www.megapartners.pl