LevelGroup / Oferta z dnia: 2019-02-08 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Norweska Firma Rekrutacyjna LevelGroup

Oferowana praca

Stanowisko: OPERATOR CNC - TOKARZ ( METAL )
Nr ref.:
Miejsce pracy: Haugesund / zagranica / Norwegia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

- Obróbka w metalu ( Praca na tokarce )
- Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie
/Doosan HM 8000, Doosan Mynx 540, Dosan 720, Puma 400 KM/
- Sterowanie w systemie FANUC
- Kontrola bieżących parametrów urządzenia
- Praca z rysunkiem technicznym
- Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i
narzędzi
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu
komunikatywnym /Warunek konieczny/
- Znajomość podstaw tworzenia projektów w AUTODESK FUSION 360
- Certyfikaty i doświadczenie na stanowisku operatora CNC
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce
skrawaniem,
- Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
pomiarowymi
- Zdolności manualne
- Wykształcenie techniczne
- Znajomość sterowania FANUC
- Brak nałogów (alkohol) – warunek konieczny !

Oferujemy

- 192 NOK / H
- Praca w systemie rotacyjnym 4 / 2 tyg.
- Opłaty za zakwaterowanie i przeloty pokrywa pracodawca.
- Feriepenger – 12% (wakacyjne)

ak@levelgroup.no
wko@levelgroup.no

Kontakt telefoniczny :
+48605498849 od godz. 8 do godz. 16 (Pn-Pt)

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.