Klinika Medycyny Estetycznej / Oferta z dnia: 2020-05-15 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Klinika Medycyny Estetycznej

Oferowana praca

Stanowisko: Zatrudnię kosmetyczkę
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Kosmetyka / Fryzjerstwo

Opis stanowiska

Praca w renomowanej klinice w centrum Katowic poszukuje osoby na stanowisko kosmetyczki

Opis stanowiska:
Profesjonalna diagnostyka cery
Wykonywanie zabiegów na twarz, ciało, pielęgnacja dłoni, stóp
Wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu:
-radiofrekwencja
-thermolifting
-depilacja laserowa
-mikrodermabrazja
-peeling kawitacyjny
-mezoterapia bezigłowa
-urządzenie do badania skóry
-kombajn kosmetyczny
-laser wielofunkcyjny

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
-wieloletnie doświadczenie zawodowe
-samodzielność w wykonywaniu zabiegów
-wysoka kultura osobista i komunikatywność
-dobra organizacja pracy
-umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

Oferujemy:
Pracę w miłej atmosferze
Stabilne warunki pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę na najwyższej jakości urządzeniach
Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o wysyłanie CV na adres j .melichowska@gmail.com i dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.