Klaver Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-05-06 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

KLAVER Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie
Pośrednictwo Pracy z certyfikatem KRAZ 18450
www.klaverteam.com

Stanowisko: Sortowanie owoców i warzyw – prace produkcyjne Holandia
Nr ref.:
Miejsce pracy: Waddinxveen / zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- sortownie owoców i warzyw
- pakowanie owoców i warzyw
- praca przy taśmie
- inne prace zalecane przez pracodawcę

Wymagania

- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- chęci motywacja do pracy
- gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
- nie wymagane doświadczenie
- nie wymagana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- wypłaty tygodniowe
- zakwaterowanie z dostępem do internetu
- darmowy transport do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- pracę na dłuższy czas
- opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy

Forma kontaktu

Dominika:
tel: +48 570 901 033
mail: job@klaverteam.com

Kamila:
tel: +48 570 901 414
mail: work@klaverteam.com

Dane firmowe

Klaver Sp. z o.o.
Gminna 131
42-221 Częstochowa
Email: praca@klaverteam.com / WWW: www.klaverteam.com