InterKadra Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-11-08 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik produkcji
Nr ref.: PP/1181/FR
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik produkcji w zakładach mięsnych
Lokalizacja: Bourg-en-Bresse

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność w wykonaniu powierzonych prac
- Chęci i zaangażowanie

Oferujemy

- Umowa o pracę tymczasową
 - Zakwaterowanie zapewnione i opłacone
- Dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Długotrwałą współpracę
- Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 731 750 870/ 535 510 530

Dane firmowe

InterKadra Sp. z o.o.
Wielicka 50 50
30-552 Kraków