Instytut Obsługi Biznesu Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2022-05-30 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Profil działalności firmy skierowany jest na kompleksową obsługę outsourcingowych procesów biznesowych w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz innych usług związanych z pracą biurową przedsiębiorstw. Posiadamy wszelkie uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową i kadrową firmy. Nasze doświadczenie pozwala nam obsługiwać firmy z różnych branż i o różnym statusie prawnym. Zapewniamy również doradztwo w zakresie podatków i prawa gospodarczego oraz pomoc w pisaniu wniosków.

Obecnie obsługujemy m.in. spółki akcyjne, jawne, cywilne, fundacje, spółki z kapitałem zagranicznym, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Oferowana praca

Stanowisko: Księgowy do działu KPIR
Nr ref.:
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

-przeprowadzanie rozmów powitalnych z klientami,
bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów,
-sporządzanie deklaracji (PIT, VAT, ZUS),
-przygotowywanie rozliczeń dla obsługiwanych klientów,
-pomoc przy zakładaniu jednoosobowych działalności gospodarczych,
-obsługa klientów w języku angielskim.

Wymagania

-doświadczenie w pracy w dziale księgowości (mile widziane lecz nie obligatoryjne),
-preferowane wyższe wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów (studenci kierunków rachunkowość i finanse, ekonomia, prawo, anglistyka),
-znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR, ryczałtu,
-znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT, VAT, ZUS,
-sprawna obsługa MS Office,
-samodzielność, terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
-znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (mile widziane)
-chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy

-elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie,
-możliwość pracy zdalnej,
-współpracę z renomowanym Partnerem,
-stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
-pakiety szkoleń oraz wsparcie merytoryczne doświadczonych specjalistów,
-miłą atmosferę w zgranym zespole,
-wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
pakiet medyczny i pakiet multisport.

Forma kontaktu

CV proszę przesyłać na adres :
paulina.kosinska-bartos@iob.com.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.