In Temporis Polska / Oferta z dnia: 2023-01-24 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Znajdź pracę z In Temporis. Od wielu lat zajmujemy się zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce, Francji oraz Belgii.

Stanowisko: Monter/Mechanik tryskaczy przeciwpożarowych - Belgia
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Belgia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych monterów / mechaników tryskaczy przeciwpożarowych do długofalowej współpracy na terenie Belgii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW / PRZYKŁADOWE PRACE:
instalacja tryskaczy przeciwpożarowych,
instalacje wodno-kanalizacyjne,
samodzielna instalacja u klienta lub ze współpracownikiem,
praca w rejonie Brabancji,

Wymagania

- doświadczenie zawodowe oraz wiedzę z zakresu systemów ppoż. oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
- samodzielność, dokładność i zaangażowanie,
- mile widziany certyfikat VCA,
- mile widziane własne auto a przynajmniej prawo jazdy kat.B,

Oferujemy

pracę zapewnioną przez długi okres czasu,
w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę,
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
stawka adekwatna do doświadczenia oraz znajomości języka obcego oraz dodatkowych certyfikatów,
darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,
opiekę koordynatora,
pracę w przyjaznej pracownikowi firmie,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 791 009 750.

Dane firmowe

In Temporis Polska
1 Maja 16a
20-410 Lublin