Idea Texo Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-05-10 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Idea Texo to innowacyjna firma produkcyjna, która powstała na bazie lokalnej zaprzyjaźnionej działalności cieszącej się dwudziestoletnim doświadczeniem. Głównym filarem firmy jest jej innowacyjne podejście do nowoczesnego budowania i wykańczania wnętrz.

Tworzymy młody zespół, który dzięki sile umysłu, uporowi i własnemu zaangażowaniu ma ambitny cel zrewolucjonizować rynek materiałów budowlanych do nowoczesnej dekoracji wnętrz.

Naszym najważniejszym produktem jest tynk Kwarc i Granit, który produkujemy wykorzystując naturalne kamienie, bez użycia pigmentów, dzięki czemu jesteśmy jedynym producentem w Polsce tynków elewacyjnych nie płowiejących.

Oferowana praca

Stanowisko: Niezależny przedstawiciel handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Firma Idea Texo sp. z o.o. z siedzibą w Nysie poszukuje niezależnego przedstawiciela handlowego w branży innowacyjnych materiałów budowlanych (tynki, grunty, farby i masy dekoracyjne).

Poszukujemy partnerów, których głównym zadaniem będzie sprzedaż produktów firmy Idea Texo.

Wymagania

Jeśli posiadasz bazę potencjalnych klientów zainteresowanych współpracą, bądź masz pomysł na ich pozyskanie, dajemy Ci możliwość rozwoju w tej branży pod logo naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy ludzi ambitnych, konkretnych w swoich działaniach, solidnych i uczciwych.

Oferujemy

Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie za sprzedaż. Otrzymasz od nas wszelkie potrzebne materiały reklamowe, przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie o produktach z naszej oferty – stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta.

CV prosimy składać drogą mailową na adres: biuro@ideatexo.com
Tel. kontaktowy: 791481507 lub 515803518

Dane firmowe

Idea Texo Sp. z o.o.
Podolska 20
48-303 Nysa
Email: biuro@ideatexo.com / WWW: www.ideatexo.com