ISSP Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-04-09 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik hali/wykładanie towaru Bytom
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bytom / śląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Pracownik hali/wykładanie towaru
Miasto: Bytom

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykładanie, przekładanie towaru
- dbanie o porządek na hali sprzedaży

Wymagania

- dyspozycyjność
- rzetelność
- gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

- umowy zlecenie dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
- stawka 15,75 zł brutto/h
- praca na pełen etat
- osobom z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 77 65, 71 750 77 61

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Dane firmowe

ISSP Sp. z o.o.
Gajowicka 195
50-350 Wrocław
Email: ogloszenia@issp.pl / WWW: Gajowicka 195