INŻYNIERIA / Oferta z dnia: 2022-06-06 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Firma INŻYNIERIA działa w kilku branżach:
- sprzedaż bezpośrednia AGD
- sprzedaż online akcesoriów AGD
- wypożyczalnia sprzęty sportowego
- obsługa inwestycji budowlanych
- odzyskiwanie utraconych danych komputerowych

Stanowisko: Asystent ds. administracji zamówień i wsparcia sprzedaży
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała / śląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Firma INŻYNIERIA TZ zatrudni asystenta / asystentkę do spraw sprzedaży w branży artykułów gospodarstwa domowego.
Dla nas ważne jest z kim i jak pracujemy. Ponad wszystko cenimy profesjonalizm. Dbamy o przyjazną kulturę organizacji i miłą atmosferę w pracy. Swój sukces budujemy na zaufaniu naszych Klientów oraz ciągłym doskonaleniu naszych kompetencji.

Zakres obowiązków:
• sporządzanie dokumentacji do zamówień (m.in.: generowanie kart gwarancyjnych)
• administracyjną obsługę zamówień, pracę w systemie CRM,
• koordynację obiegu dokumentów i ich archiwizację,
• utrzymywanie długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
• analizowanie, prognozowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sporządzanie ofert, prowadzenie prezentacji,
• merytoryczne wsparcie klientów w zakresie doboru produktów,
• kontrolę stanów magazynowych w kontekście prowadzonych transakcji handlowych,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• znajomości pakietu MS Office w tym programów Excel i Word na poziomie minimum dobrym,
• umiejętności analitycznego myślenia
• sumienności, skrupulatności, systematyczność oraz odpowiedzialności,
• bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• komunikatywności, otwartości,
• wysokiego poziomu samodzielności i wyjątkowo silnej orientacji na wyniki,
• wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
• prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę
• elastyczne godziny pracy
• zadaniowy tryb pracy
• szkolenia i wsparcie merytoryczne
• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

Forma kontaktu

Wyślij swoje CV na adres: tomasz.damian.zajac@gmail.com

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.