Hygieia / Oferta z dnia: 2019-06-04 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma HYGIEIA istnieje na rynku od 1990 roku. W ciągu wielu lat zbudowaliśmy firmę o solidnych podstawach i bardzo dużej dynamice rozwoju. Posiadamy zarówno sieć aptek jak i hurtownię farmaceutyczną oraz prężnie działającą aptekę internetową. Współpracujemy z aptekami, domami pomocy społecznej, szpitalami, sklepami medycznymi zielarsko-medycznymi, zakładami opieki zdrowotnej i innymi placówkami służby zdrowia.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik farmaceutyczny
Nr ref.:
Miejsce pracy: Skawina / małopolskie / Polska
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko: TECHNIK FARMACJI

Miejsce pracy: KRAKÓW

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji
Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedz

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia
Kartę MultiSport
Pakiet opieki medycznej
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne warunki finansowe
Poszerzanie wiedzy i umiejętności
Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@hygieia.pl
z tytułem: Technik Kraków.

Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Hygieia
Dobrego Pasterza 67
31-416 Kraków