Hygieia / Oferta z dnia: 2019-03-11 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma HYGIEIA istnieje na rynku od 1990 roku. Posiadamy zarówno sieć aptek jak i hurtownię farmaceutyczną oraz prężnie działającą aptekę internetową. Staramy się być konkurencyjni, stale analizujemy rynek i potrzeby pacjentów, dostosowujemy się do zmian i panujących trendów.

Oferowana praca

Stanowisko: Magister farmacji Skawina
Nr ref.:
Miejsce pracy: Skawina / małopolskie / Polska
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
- Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
- Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
- Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów
- Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja (ukończony półroczny staż) oraz Prawo wykonywania zawodu
- Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
- Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
- Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
- Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
- Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Oferujemy

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Kartę MultiSport
- Pakiet Opieki Medycznej
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "MAGISTER SKAWINA".

Dane firmowe

Hygieia
Dobrego Pasterza 67
31-416 Kraków