HSS Work / Oferta z dnia: 2022-11-24 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma, w której przyjdzie Ci pracować zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju opakowań tekturowych. Przykładem produktu firmy mogą być puszki WOŚP.

Stanowisko: Operator maszyn | Umowa o pracę przez firmę | Tychy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Tychy / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Obsługa maszyn (ustawianie, wymiany surowca, konserwacje)
• Praca w zespole

Wymagania

• Doświadczenia w pracy na produkcji
• Umiejętność ustawiania maszyn
• Gotowości do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

Oferujemy

• Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ
• Zarobki do 5000 zł brutto
• Możliwości rozwoju i awansu
• Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
• Ubezpieczenie na życie
• Premie świąteczne
• Paczki dla dzieci
• Wycieczki integracyjne
• Pikniki rodzinne
• Zapomogi losowe
• Pożyczki zakładowe
• Dofinansowanie szkoleń
• Karta Multisport

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym zaaplikuj poprzez formularz:

Po więcej informacji zadzwoń pod nr: +48 573-375-558

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.