HR SIGMA / Oferta z dnia: 2018-05-16 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta kandydatów do pracy na stanowisko :

Stanowisko: Monter paneli fotowoltaicznych

Miejsce pracy: woj. śląskie, małopolskie

Nr ref.:
Miejsce pracy: / małopolskie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
-budowa stelaży pod panele na dachach różnej konstrukcji,
-doświadczenie w pracy na wysokości,
-montaż paneli na stelażach,
-wyprowadzenie okablowań pod panele,
-wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,
-umiejętności pracy samodzielne lub w grupie.

Wymagania

Wymagania:
-świadectwo Kwalifikacji - dokument potwierdzający Polskie uprawnienia elektryczne,
-doświadczenie min. pół roku, lub potwierdzenie zamontowania co najmniej pięciu instalacji,
-doświadczenie w montażu pełnych instalacji fotowoltaicznych wraz z instalacją elektryczną w obiektach budowlanych,
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
-mile widziane dodatkowe kursy,
-własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

Oferujemy:
-zwrot kosztów przejazdu do klienta,
-stabilną pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-narzędzia,
-praca od 3 do 4 godzin dziennie.

Forma kontaktu

Telefon: 577 555 490
E-mail: a.adamus@hrsigma.eu

Dane firmowe

HR SIGMA
Kustronia 39
43-300 Bielsko-Biała