Experum HR / Oferta z dnia: 2019-09-11 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowo – Księgowych

miejsce pracy: Dolnośląskie, Okolice Bolesławca

nr ref.: 8706/SFK

e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Finansowo – Księgowych
Nr ref.: 8706/SFK
Miejsce pracy: Bolesławiec / dolnośląskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Obowiązki:
- przygotowywanie, księgowanie i monitorowanie rezerw finansowych oraz deklaracji podatku VAT i CIT,
- przygotowywanie, księgowanie i sprawdzanie faktur kosztowych i inwestycyjnych,
- przygotowywanie sprawozdań okresowych pozafinansowych (GUS, NBP),
- wsparcie w przeprowadzaniu kontroli kosztów działalności firmy oraz współpraca z organami zewnętrznymi w czasie kontroli,
- pomoc w organizowaniu i nadzorowaniu przebiegu inwentaryzacji majątku firmy,
- współpraca z audytem zewnętrznym w trakcie audytu finansowego,
- nadzór nad poprawnością księgowań innych członków zespołu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego(B2),
- umiejętność analitycznego myślenia i duża - samodzielność w wykonywanych zadaniach,
- biegła znajomość programu MS Excel.

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
- atrakcyjny pakiet benefitów,
- częściowy zwrot kosztów dojazdu,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- prace w zgranym, doświadczonym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole.

Forma kontaktu

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.