Experum HR / Oferta z dnia: 2018-11-08 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie, w ramach programu stażowego, istnieje możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w naszym oddziale, zlokalizowanym we Wrocławiu. Zapraszamy kandydatów na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Konsultanta (praktyki w HR)
Nr ref.: 8030/ST
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Kadry / HR

Opis stanowiska

• wsparcie bieżącej pracy konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
• udział w selekcji, analizie danych o kandydatach i przygotowywaniu raportów,
• samodzielne prowadzenie wybranych etapów projektów HR,
• nauka narzędzi wspomagających procesy rekrutacyjne.

Wymagania

• absolwenci lub studenci (preferowane kierunki humanistyczne i ekonomiczne),
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu,
• sprawna obsługa komputera, w tym dobra znajomość pakietu MS Office,
• wysokie umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, nastawienie na rozwój,
• chęć zdobycia doświadczenia w obszarze HR.

Oferujemy

• bezpłatną praktykę,
• elastyczny grafik pozwalający na połączenie stażu nawet ze studiami dziennymi,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z najbardziej doświadczonych agencji z branży HR,
• pisemne referencje po zakończeniu stażu,
• możliwość poszerzania wiedzy w przyjaznej atmosferze,
• ciekawą pracę w gronie profesjonalistów.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz poprzez formularz na stronie: https://experumhr.elevato.net/pl/stazysta-nowy,ja,546

Dane firmowe

Experum HR
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych
Email: wroclaw@experumhr.pl / WWW: experumhr.pl