Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut / Oferta z dnia: 2019-09-11 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego ze 100% polskim kapitałem. Działamy zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach pracy, współpracując ze sprawdzonymi i rzetelnymi przedsiębiorstwami.

Stanowisko: Pracownik produkcji w Holandii - możliwość wyjazdu w parze
Nr ref.: holandia7
Miejsce pracy: Ropczyce / podkarpackie / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- pakowanie warzyw i owoców
- produkcja sosów i kiełbasek
- praca przy mięsie
- pielęgnacja kwiatów w szklarni
- zbiory pomidorów
- prace polowe przy plewieniu z dużą ilością godzin
- produkcja sera
- zbieranie zamówień (order picker)

Wymagania

- motywacja do pracy
- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
- prawo jazdy kat.B mile widziane
- znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora
- codzienne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania
- MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl
Można wysłać SMS o treści: „Holandia – imię i nazwisko” – tel. 797046128. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy na stronie internetowej www.europersonnel.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 172227137, 172227824 lub 797046128 od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 17.00. Zapraszamy też do biura w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Dane firmowe

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut
Ul. Kościuszki 10
39-100 Ropczyce
Email: biuro@europersonnel.pl / WWW: www.europersonnel.pl