Estom / Oferta z dnia: 2024-02-09 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma Estom od 14 lat rekrutuje pracowników technicznych do realizacji projektów w Polsce i za granicą

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz/monter
Nr ref.:
Miejsce pracy: Heerenveen / zagranica / Holandia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Dzień dobry,
W związku z realizacją montaży w Holandii zapraszamy spawaczy, monterów kadłubów oraz monterów rurociągów na spotkanie rekrutacyjne z próbkami pracy 27/02/2024 w Gdyni (ul. Olimpijska 2- budynek Fundacji Gospodarczej)

Oferujemy pracę na stoczniach oraz przy konstrukcjach stalowych.

Wymagania

- podstawowa znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy
- doświadczenie w zawodzie, dla spawaczy aktualne uprawnienia

Oferujemy

Warunki na działalności :
stawki 32-34 €/h , faktura co tydzień, termin płatności 7 dni , koszt zakwaterowania po stronie pracownika (ok.165 € netto za pokój jednoosobowy)
Warunki na umowie
od 600€ netto tyg /40 h opłacony pokoj jednoosobowy, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy , odzież robocza zapewnia pracodawca

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów na adres mailowy sekretariat@estom.eu
Kontakt pod numerem telefonu 509 329 012

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.