Estom / Oferta z dnia: 2022-06-02 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma Estom od 13 lat zajmuje się rekrutacją pracowników na projekty zagraniczne.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator suwnicy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Heerenveen / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

W związku z realizacją montaży w Holandii, poszukujemy operatora suwnicy. Praca przy transporcie stali.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
- prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę
- stawka 480-530 € netto za 40 h
- kwaterę (pokoje jednoosobowe) , ubezpieczenie i dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
- zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Holandii po 6 tygodniach pracy

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na adres email sekretariat@estom.eu
telefon do kontaktu: 502063308

Dane firmowe

Estom
Mrongowiusza 1D
14-100 Ostróda