Erontrans Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-11-25 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Erontrans to firma, która jako wiodący lider na rynku transportowym "jedzie" z duchem postępu i potrzeb Kierowców. Słuchamy Was i zmieniamy się dla Was.

Oferowana praca

Stanowisko: Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E BEZ DOŚWIADCZENIA
Nr ref.:
Miejsce pracy: / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Twoje zadania:
• realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
• transport towarów na terenie UE
• holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów
• przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania

-prawo jazdy kat. C+E
-sumienność
-odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:
• Gwarantujemy także wynagrodzenie 4 500 zł na rękę miesięcznie podczas 2-miesiecznego okresu szkolenia
• Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców-Trenerów w podwójnej obsadzie na trasach międzynarodowych
• Szkolisz się pracując międzynarodowo
• Pracujesz 23 dni w miesiącu
A po szkoleniu:
• Najwyższe stawki w Polsce
• Dodatek dla doświadczonych kierowców!
• Extra dodatek dla najefektywniejszych Kierowców za ponadprzeciętne wyniki!

Forma kontaktu

tel.539991434

Dane firmowe

Erontrans Sp. z o.o.
Grunwaldzka 64B
83-000 Pruszcz Gdański
Email: rekrutacja@erontrans.pl / WWW: erontrans.pl