Erontrans Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-11-25 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik zmiany na terminalu
Nr ref.:
Miejsce pracy: Łódź / łódzkie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

• zapewnienie sprawnego i wydajnego funkcjonowania terminalu
• nadzór, kierowanie i koordynowanie działań podległego zespołu dysponentów na terminalu
• zapewnienie zasobów ludzkich i rzeczowych w podległym obszarze działania
• zarządzanie zespołem oraz motywowanie podległych pracowników

Wymagania

• doświadczenie w pracy w branży TSL
• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
(transport, logistyka)
• bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office, w szczególności Excel
• Wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkie podejmowanie decyzji
• Wielozadaniowość i zaangażowanie
• Sumienność , dokładność i komunikatywność
• Nastawienie na cel
• Dyspozycyjność
• Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

• Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
• ubezpieczenie na życie
• możliwość wieloletniego zatrudnienia i nieograniczony rozwój zawodowy
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
• atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie próbny, uzależniona od jakości i wyników pracy
• pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
• bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Forma kontaktu

tel.539991434

Dane firmowe

Erontrans Sp. z o.o.
Grunwaldzka 64B
83-000 Pruszcz Gdański
Email: rekrutacja@erontrans.pl / WWW: erontrans.pl