Enco Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2022-11-24 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

ENCO Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, działa na rynku od ponad 33 lat, realizując szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki i dostarczając nowoczesne urządzenia rozdzielcze, m.in. wysokiej jakości prefabrykowane stacje transformatorowe wraz z wyposażeniem. Stacje transformatorowe dostarczane są zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny i instalowane w sieci operatorów systemów dystrybucyjnych, zakładów przemysłowych, instalacjach fotowoltaicznych i wiatrowych. Produkcja kompletnych stacji transformatorowych odbywa się w Zakładzie Produkcyjnym w Pyskowicach do którego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. przygotowania produkcji i logistyki
Nr ref.:
Miejsce pracy: Pyskowice / dolnośląskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

Przyjmowanie i weryfikację zleceń produkcyjnych, prowadzenie harmonogramu produkcji
Składanie zleceń na zakup materiałów i usług do działu logistyki, monitorowanie terminów dostaw
Utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów magazynowych
Prowadzenie dokumentacji magazynowej (przychody i rozchody z magazynu) w systemie COMARCH ERP Optima
Wykonywanie kontroli jakościowej i ilościowej przyjmowanych towarów
Prowadzenie dokumentacji narzędziowej
Nadzór nad prawidłową gospodarką odpadami wtórnymi oraz opakowaniami zwrotnymi (bębny kablowe, palety)
Wsparcie kierownika produkcji w zakresie planowania i monitorowania procesu produkcyjnego

Wymagania

Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

Wykształcenie min. średnie
Odpowiedzialność i sumienność
Systematyczność i dobra organizacja pracy
Chęć uczenia się i rozwoju
Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (uprawnienia na suwnicę będą dodatkowym atutem)
Znajomość obsługi komputera (MS Office, ERP OPTIMA – nauczymy)
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w branży o wysokim potencjale rozwoju
Pracę w systemie jednozmianowym (6:00-14:00 od poniedziałku do piątku)
Pracę w dobrych warunkach socjalnych,
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
Możliwość awansu
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
Pakiet ZFŚS (dodatki finansowe na święta, wczasy pod gruszą)
Dostęp do współfinansowanego pakietu Multisport

Jeśli chcesz rozwijać się w naszej firmie zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: „Przygotowanie produkcji”.

Dane firmowe

Enco Sp. z o.o.
Postępu 13
02-676 Warszawa