Dräger Palettenhandel Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 2022-06-23 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma Dräger Palettenhandel Sp.z o.o. specjalizuje się w produkcji opakowań drewnianych.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik produkcji
Nr ref.: Dräger Palettenhandel
Miejsce pracy: Białogard / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Praca przy zbijaniu palet drewnianych, dwuzmianowa w godzinach 6-14, 14-22

Wymagania

brak

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Forma kontaktu

tel. 571 246 067 , e-mail: a.buczek@draeger-group.pl

Dane firmowe

Dräger Palettenhandel Sp.z o.o.
1-go Maja 47
78-200 Białogard