Derksen Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-09-04 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta z Belgii poszukuje osób do pracy

Stanowisko: Pracownik fizyczny- praca przy recyklingu metali
Nr ref.:
Miejsce pracy: Lommel / zagranica / Belgia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta z Belgii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik recyklingu/ Operator maszyn (recykling metali)
Miejsce Pracy: Belgia, Lommel
Start od września 2019

Główne Zadania:
- Recykling kabli przemysłowych
- Cięcie kabli, wrzucanie do maszyny
- Segregacja metalowych elementów

Wymagania

Oczekujemy:
- Znajomości języka angielskiego (stopień A2/B1)- warunek konieczny
- Prawo jazdy kat. B (ponieważ dostaniesz samochód służbowy!)
- Chęci do pracy na dłuższy okres czasu
- Dyspozycyjności do pracy od zaraz

Oferujemy

- Stałe godziny pracy- 40 godz./tydz., stawka początkowa 12 € brutto
- Polską umowę zlecenie
- Samochód służbowy- darmowy
- Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (odpłatne)
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 707.

Dane firmowe

Derksen Polska Sp. z o.o.
Bankowa 1/3
44-100 Gliwice
Email: e.balbierz@derksen-polska.pl / WWW: www.derksen-polska.pl