Derksen Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2020-07-23 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektronik w dziale utrzymania ruchu
Nr ref.:
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się innowacyjna firma z branży spawalniczej, zajmująca się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektronik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:
• Utrzymanie w ruchu instalacji i maszyn.
• Konserwacja, naprawy i okresowe przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji.
• Montaż maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
• Posługiwanie się sprzętem kontrolno- pomiarowym

Wymagania

• Doświadczenie w pracy jako elektronik
• Uprawnienia SEP 1kV
• Wykształcenie w kierunku elektronik
• Chęć do pracy, zaangażowanie, dokładność
• Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres do 6 miesięcy, po tym okresie przejęcie przez Klienta.
• Pracę w systemie 1- zmianowym
• Stałe wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia i umiejętności (dla specjalisty około 6500 zł miesięcznie)
• Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna), darmowa kawa, herbata + napoje.
• Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie NNW).
• Dofinansowanie do karty sportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny 517 491 707.

Dane firmowe

Derksen Polska Sp. z o.o.
Bankowa 1/3
44-100 Gliwice
Email: e.balbierz@derksen-polska.pl / WWW: www.derksen-polska.pl