Derksen Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-10-03 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla polskojęzycznej rodziny mieszkającej w Bawarii poszukujemy Au pair/ Opiekunki

Oferowana praca

Stanowisko: Au pair
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bad Rodach / zagranica / Niemcy
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy/ okolice Bad Rodach

Główne zadania:

-Opieka i zabawa z dziećmi: chłopiec 4,5 roku, dziewczynka 1,5 roku;
-Pomoc w lekkich pracach domowych, takich jak pranie i prasowanie;
-Przygotowywanie posiłków dzieciom i sprzątanie po posiłkach;
-Zaprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola;
-Około 30 godzin w tygodniu;

Wymagania

-Doświadczenie w opiece nad dziećmi jako Au pair;
-Mile widziana znajomość języka niemieckiego (Rodzina polskojęzyczna);
-Prawo jazdy kat. B będą dużym atutem;
-Chęć nawiązania dłuższej współpracy- około 10-12 miesięcy;
-Mile widziana osoba lubiąca naturę (Rodzina mieszka na wsi, prowadzi stadninę koni);

Oferujemy

-Pokój z łazienką i aneksem kuchennym w osobnej części domu oraz wyżywienie;
-Kieszonkowe w wysokości 260€-300€ miesięcznie;
-Kurs języka niemieckiego;
-Zamieszkanie w pięknej i spokojnej okolicy- blisko las, okolica wiejska;
-Możliwość poznania nowej kultury oraz zdobycia doświadczenia;
-Przyjazną, rodzinną atmosferę;

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.

Dane firmowe

Derksen Polska Sp. z o.o.
Bankowa 1/3
44-100 Gliwice
Email: e.balbierz@derksen-polska.pl / WWW: www.derksen-polska.pl