D&D Invest / Oferta z dnia: 2018-05-04 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

www.scandinavianjob24.com

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz MIG/MAG / Finlandia.
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Finlandia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia.
Forma pracy:Pełny etat
Umowę o pracę u fińskiego pracodawcy
Liczba wakatów: 4

Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG

Wymagania

- Minimum 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
- Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
- Znajomość podstawowa angielskiego.

Oferujemy

Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
- Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
- Stałe zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – bank godzin
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)

Forma kontaktu

Jari Tiitto +358400862837
info(a)scandinavianjob24.com

Dane firmowe

D&D Invest
Mannerheimintie 14
00100 Helsinki
Email: info.ddinvest@gmail.com / WWW: http://ddinv.com