Concept Plus Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 2020-05-04 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. +48 517 677 609

Oferowana praca

Stanowisko: Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy
Nr ref.: 11738
Miejsce pracy: Burgwedel / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

Miejsce pracy: Burgwedel koło Hannoveru

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Już dziś możesz zostać jej częścią!

Wymagania

● Gotowość do pracy zmianowej
● Sprawne zapamiętywania liczb
● Samodzielność, dokładność
● Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
● Pewny dojazd do Niemiec ze sprawdzonymi przewoźnikami za 50% ceny! (osoby przyjeżdżające własnym autem otrzymają także 50 % zwrotu kosztów wraz z 1. wypłatą)
● Komfortowe zakwaterowanie

Dane firmowe

Concept Plus Sp.z o.o.
Gdańska 36
85-006 Bydgoszcz
Email: bydgoszcz@cp-personal.com / WWW: Gdańska 36