CE DRIVER / Oferta z dnia: 2020-06-24 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

www.cedriver.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
Nr ref.:
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Główny zakres obowiązków:
• nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
• negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
• bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
• utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami

Wymagania

• biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
• pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
• podstawowa znajomość pakietu MS Office,
• czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

• dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
• szkolenie wprowadzające w obowiązki,
• merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
• wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
• bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

CE DRIVER
ks. Czesława Klimasa 39/2
50-515 Wrocław
Email: kontakt@cedriver.pl / WWW: www.cedriver.de