Buczer Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 2019-06-16 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Sklep Buczer to marka stawiająca na wysoką jakość i smak. W naszej ofercie znajduje się znakomita wołowina sezonowana z rasowego bydła mięsnego m.in. z pochodzących z Francji odmian Limousine i Charolaise, hodowanych na polskich Mazurach.

W naszej ofercie znajdują się również jagnięcina, cielęcina, dziczyzna, a także szeroki wybór wędlin swojskich, zarówno jak i importowanych, oraz kiełbasy. Mielimy też na miejscu mięso, np. na burgery lub tatara.

Nasz sklep ma na celu przede wszystkim dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produktów, szczególnie z wołowiny, która jest naszą specjalnością. Chcemy także dzielić się wiedzą o mięsie i spopularyzować jego spożycie pod różnymi postaciami, np. smacznych steków.

Oferowana praca

Stanowisko: Sprzedawca - kasjer
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Sprzedawca - kasjer w sklepie z sezonowaną wołowiną.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy.

Do zakresu obowiązków należy:
- obsługa klientów oraz doradzanie w kwestii wyboru odpowiednich produktów
- grillowanie steaków
- dbanie o ekspozycję towaru w ladach oraz porządek w sklepie
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
* doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 601 390 703 lub odwiedzenie naszych sklepów.

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

pełny etat

Dane firmowe

Buczer Sp. z o. o.
Puławska 35
02-508 Warszawa