Biuro Karier UŚ / Oferta z dnia: 2019-08-13 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Biuro Karier działa z myślą o studentach i absolwentach UŚ na rynku pracy. Naszym celem jest
dostarczenie im kompleksowego wsparcia rozwoju kariery zawodowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowaniu pomostu między światem akademickim a rynkiem pracy oraz autorskim badaniom karier Naszych absolwentów, znamy odpowiedzi na najistotniejsze pytania związane z pracą po studiach.

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca zawodowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

• doradztwo indywidualne dla studentów/absolwentów w zakresie wyboru zawodu, poszukiwania pracy, rozwijania kompetencji,
• wykonywanie badań predyspozycji zawodowych,
• prowadzenie szkoleń z tematyki rynku pracy oraz kompetencji miękkich,
• prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów z działalności Biura Karier,
• wsparcie w bieżących sprawach Biura.

Wymagania

• wykształcenie wyższe – psychologia lub doradztwo zawodowe, lub studia podyplomowe z doradztwa zawodowego,
• łatwość w nawiązywaniu relacji,
• aktywność i samodzielność w działaniu,
• dobra organizacji pracy własnej,
• umiejętność współpracy.

Mile widziane:
• doświadczenie jako doradca zawodowy,
• ukończony kurs coachingu,
• znajomość języka angielskiego min. B1,
• podstawowa znajomość programu Excel.

Oferujemy

Praca w Biurze Karier UŚ – dołącz do dynamicznego i kreatywnego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: bk@us.edu.pl.

Dane firmowe

Biuro Karier UŚ
Bankowa 12
41-007 Katowice
Email: bk@us.edu.pl / WWW: www.bk.us.edu.pl