Beta-active / Oferta z dnia: 2018-12-22 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Beta-active – Twój doradca w branży medycznej na terenie Niemiec!!! Ponad 8-letnie doświadczenie na rynku. Ponad 500 uznanych dyplomów.

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka – intensywna opieka - Niemcy
Nr ref.: 2018054
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Intensivpflege 1:1 – Wulfrath, Duisburg, Krefeld, Leverkusen

Wymagania

- język niemiecki na poziomie min. A2/B1
- mile widziana Urkunda

Oferujemy

- do 3100 Euro brutto przy 18 dyżurach
- 27 dni urlopu
- dodatki: święta 125%, niedziele 50%, nocki 25% i 40%
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
- praca od zaraz
- nasza usługa jest dla Ciebie za darmo – żadnych prowizji

Forma kontaktu

office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 664 327772
+49 7322 9587101

Dane firmowe

Beta-active
Obertorstr 23
89537 Giengen an der Brenz