BTL LOGISTIK SP. Z O.O.- MAX POWER / Oferta z dnia: 2019-01-08 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma Max Power Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 5944 i aktualny wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz MIG/MAG
Nr ref.:
Miejsce pracy: Ustroń / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko :SPEDYTOR MIG/MAG

Miejsce wykonywania pracy: Ustroń

Wymagania:
- aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
- doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania prostych problemów
-pracowitość, sumienność
- umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:
-wynagrodzenie: 3070 zł brutto
-stabilne warunki zatrudnienia/umowa o pracę
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14, 14-22

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej w CV klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Wymagania

Wymagania:

Oferujemy

Oferujemy:
- po trzech miesiącach możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja.cieszynskie@max-power.com.pl

Dane firmowe

BTL LOGISTIK SP. Z O.O.- MAX POWER
GÓRECKA 32 D 32
43-430 Skoczów