BETA Aktiv / Oferta z dnia: 2018-10-22 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka – praca w Niemczech,
Nr ref.: 2018044
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Praca dla Pielęgniarki na terenie całych Niemiec.

Zatrudnienie w niemieckich placówkach medycznych
─ klinika
─ szpital
─ dom opieki
─ Intensivpflege
─ opieka środowiskowa

Wymagania

Wymagamy:
• Język niemiecki na poziomie minimum A2
• Gotowość wyjazdu za granicę na minimum rok czasu

Oferujemy

• 8 lat doświadczenia w pośrednictwie pracy na terenie Niemiec
• Profesjonalizm gwarantujący oferty pracy dostosowane do Twojej znajomości języka niemieckiego
• Polskojęzycznego partnera
• Nostryfikacje dyplomu
• Miłą, rodzinną atmosferę w pracy

Forma kontaktu

Kontakt:

+49 7322 9587101
+49 151 664 32 772
+48 574 699 866
office@beta-active.de

Dane firmowe

BETA Aktiv
Obertorstr. 23
89537 Giengen an der Brenz
Email: pflege-kraft@beta-aktiv.de / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl