Aviacon-V Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2022-06-15 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

AVIACON-V należy do grupy założonej w 2010. Od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu wyspecjalizowanych szkoleń z zakresu transport lotniczego, obsługi pasażerskiej, szkoleń z obszaru HORECA oraz wyspecjalizowanych szkoleń z obszaru Transportu-Spedycji-Logistyki. Firma jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych ATC IATA. W międzynarodowych rankingach od 2016, AVIACON jest uznawany za najlepsze ATC IATA w Europie oraz jedno z najlepszych na świecie.
W odpowiedzi na nowe wyzwania oraz wykorzystując pojawiające się szanse, stale rozwijamy naszą ofertę stając się atrakcyjnym partnerem dla podmiotów działających w branży turystycznej, hotelarstwa, jachtingu oraz transportu lotniczego i morskiego. Jako agencja pracy pomagamy ludziom z pasją znaleźć ekscytującą pracę i nieustannie wspieramy ich w rozwoju kariery. Współpracujemy z pracodawcami w Niemczech, Szwajcarii, Grecji, Cyprze i Portugalii. Nasz zespół tworzą zarówno doświadczeni menadżerowie, którzy spełniają się zawodowo, ale także mają czas na swoje pasje, jak i młodzi ludzie, którzy dzięki elastycznym warunkom łączą pracę ze studiami.

Oferowana praca

Stanowisko: Kucharz w hotelu w Grecji lub na Cyprze
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Grecja
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

Poszukujemy kucharzy / kucharek do pracy w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Grecji i na Cyprze.

Obowiązki::
Przygotowywanie i zaopatrzenie stanowiska pracy w niezbędne produkty oraz sprzęt kuchenny;
Wstępna obróbka produktów do gotowania (siekanie i obieranie warzyw, krojenie mięsa itp.);
Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami;
Dbanie o odpowiednią estetykę przygotowanych potraw;
Utrzymywanie higieny i porządku w miejscu pracy;
Dbanie o prawidłowe przechowywanie żywności;
Sprawdzanie jakości składników i pilnowanie świeżości używanych produktów;
Monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień w przypadku braków.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza lub pokrewnym;
Wysokie umiejętności kulinarne
Znajomość i przestrzeganie systemu HACCP i wymagań sanitarnych;
Umiejętność pracy w grupie;
Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny; Dodatkowym atutem będzie dyplom ukończenia szkoły na kierunku gastronomicznym.

Oferujemy

Darmowe ubezpieczenie zdrowotne;
Zatrudnienie bezpośrednie przez Hotel i wynagrodzenie płatne w €
Bezpłatne wyżywienie (w trakcie zmiany);
Bezpłatne zakwaterowanie (w pokoju współdzielonym w dobrym standardzie);
Wsparcie kandydatów na każdym etapie rekrutacji (przed, w trakcie oraz po podpisaniu umowy);
Szkolenie na miejscu;
Praca w środowisku międzynarodowym;
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym;
Coroczny urlop wypoczynkowy;
Dni wolne od pracy;
Bezpłatny dojazd do pracy i miejsca zakwaterowania;
Konkurencyjne wynagrodzenie;
Wynagrodzenie do 19.500 € rocznie jest zwolnione z podatku.

Prosimy o wysyłanie CV, najlepiej w j. angielskim na adres e-mail work@aviacon.eu lub o aplikacje bezpośrednio przez naszą stronę internetową:

Dane firmowe

Aviacon-V Sp. z o.o.
Ceramiczna 1 lok. 3/04
20-150 Lublin
Email: k.chmiel@aviacon.pl / WWW: https://aviacon.eu/pl/