Atena Smart Care s.r.o. / Oferta z dnia: 2024-07-10 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Więcej informacji: https://atena.sk/pl/family/detail/22344

Oferowana praca

Stanowisko: Opiekunka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Antwerpen / zagranica / Belgia
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Starsza pani po upadku potrzebuje Twojej pomocy!

Jest częściowo unieruchomiona i ma problemy z widzeniem peryferyjnym.

Wymagania

Angielsky jazyk - podstawowy lub konunikatiwny

Oferujemy

Wynagrodzenie: 2100 EUR / NETTO / 30 dni

Forma kontaktu

Telefon: +421 918 856 689

Bezpłatna infolinia: 0800 012 288

Email: cv-pl@atena.org

Dane firmowe

Atena Smart Care s.r.o.
Komenskeho 1207/13
05001 Revuca
Email: cv-pl@atena.org / WWW: atena.sk