Ambercare24 / Oferta z dnia: 2018-12-06 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo

Stanowisko: SPRAWDZONE ZLECENIE DO SENIORKI! + PREMIA ŚWIĄTECZNA!
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Firma AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki

Planowany termin wyjazdu: 19 grudnia
Miejsce zlecenia: okolice Trier
Wynagrodzenie: 1350 euro netto/mies+ PREMIA ŚWIĄTECZNA 250 EURO!

Wymagania od Opiekunki:
język niemiecki na poziomie dobry
doświadczenie w opiece osób starszych
wymagane prawo jazdy

Do opieki Seniorka 83 lata, porusza się za pomocą Rollatora. Jest po przebytym wylewie i złamaniu kości udowej. Nie ma demencji i jest w pełni sprawna umysłowo. Cierpi na inkontynencję. Podopieczna mieszka sama i oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwa.

Wymagania

Osoba zamierzająca podjąć pracę Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech w firmie AMBERCARE24 powinna posiadać doświadczenie w pracy przy opiece nad osobami starszymi. Dodatkowym atutem będzie posiadanie znajomości języka niemieckiego. Czym lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie

Oferujemy

OFERUJEMY :
zakwaterowanie: opiekunka ma do dyspozycji własne mieszkanie z dostępem do Internetu.
zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski
formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze
zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę
codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy
zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h
zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ
opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płaci"

Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 + 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 2496 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 9-17 pn.-pt. w soboty 9-14.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.