Agencja Pracy Select / Oferta z dnia: 2022-04-26 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Agencja Pracy Select

Oferowana praca

Stanowisko: Monter paneli fotowoltaicznych
Nr ref.:
Miejsce pracy: woj. Łódzkie / łódzkie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Zadania na w/w stanowisku:
– Montaż instalacji fotowoltaicznych.
– Montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego.
– Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

Wymagania:
– Prawo jazdy kat. B.
– Dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień SEP.
– Chęci do pracy.
– Dyspozycyjność – praca na terenie województw: łódzkiego, śląskiego, mazowieckiego oraz małopolskiego. Możliwe wyjazdy do innych województw.
– Mile widziane, ale nie jest wymagane, doświadczenie na podobnym stanowisku.
– Sumienność, dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat oraz zapewnienie ciągłości zleceń.
– Opiekę mentora.
– Auto służbowe i niezbędne narzędzia do pracy.
– Wynagrodzenie 17,00zł/h-25,00zł/h netto zależne od posiadanego doświadczenia.
– Dodatkowe premie w wysokości 500,00 zł.
– W przypadku wyjazdu do innych niż wskazane województwa – zapewnienie noclegu.

Forma kontaktu

jakub.pajkert@select-hr.pl

Lecha i Marii Kaczyńskich 4
97-400 Bełchatów
Email: recepcja@select-hr.pl / WWW: L. i M. Kaczyńskich 4