Agencja Pracy / Oferta z dnia: 2021-05-21 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Zainteresowane osoby prosimy o telefon 12 433 74 10
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja pracy Kaja z siedzibą przy ul. Felicjanek 10/7 w Krakowie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Oferowana praca

Stanowisko: FRANCJA (Mimizan)- Pokojówka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Mimizan / zagranica / Francja
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje pracownika na stanowiska:

Pokojówka w hotelu
Miejsce pracy: Francja- okolice Mimizan

Zakres obowiązków:
* sprzątanie pokoi , łazienek oraz części wspólnych hotelu,
* przygotowanie pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu

Wymagania

Wymagania:
* doświadczenie w pracy (minimum 2 lata),
* punktualność i sumienność w wykonywanej pracy,
* znajomość języka francuskiego (minimum podstawy)
* znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego mile widziana,
* samodzielność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy,
* umiejętność pracy w dwuosobowym zespole,
* podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy

Oferujemy:
* polską umowę o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* bezpłatne zakwaterowanie w dwupokojowym studio nad miejscem pracy (dostępny Internet),
* bezpłatne wyżywienie,
* praca 7 dni w tygodniu po 5,5h + możliwe nadgodziny,
* zwrot kosztów podróży,

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Pokojówka- Mimizan", telefon kontaktowy: 12 433 74 10

Dane firmowe

Agencja Pracy
Felicjanek 10/7
31-104 Kraków