Adres e-mail:

- / Oferta z dnia: 2018-11-30 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma realizuje przewozy na terenie Niemiec, dobre warunki pracy, terminowe wypłaty wynagrodzenia

Oferowana praca

Stanowisko: Kierowca (kat. В), Niemcy
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Potrzebny kierowca do pracy w Niemczech
Pełne etat, 5-6 dni w tygodniu.
Urlop: 20 dni

Wymagania

prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Wypłata na rękę 1500-1600 euro, 2100 bez vat (brutto).

Firma nadaje noclegi w hostelu, cena 300 euro. Można znaleźć mieszkanie samodzielnie

Dla uzyskania więcej informacji, proszę zadzwonić: +48884079083

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.