Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-09-15

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: wielkopolskie
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

4-1-62505Wynagrodzenie: 7000 - 10000 PLNDla naszego Klienta, międzynarodowej firmy szukamy kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. BHP Miejsce pracy: PoznańObowiązki:- Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami- Udział w tworzeniu strategii BHP- Tworzenie i wdrażanie standardów dotyczących BHP - Prowadzenie projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników- Prowadzenie szkoleń dla pracowników- Prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie do Zarządu- Nadzór nad systemem ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiskaWymagania:- Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP, Inżynierii/Ochrony Środowiska- Bardzo dobra znajomość prawa pracy i aktualnych przepisów BHP- Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP - Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - Umiejętność pracy w zespole- Doskonałe umiejętności organizacji i planowania pracyKorzyści:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat- Praca w międzynarodowym środowisku - Bogaty pakiet benefitów- System premiowy- Biuro zlokalizowane w centrum Poznania - praca w systemie hybrydowym- Możliwości rozwoju- W czasie pandemii praca zdalna...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl